Açık Büfe Kahvaltı

Hotel konseptinde olup tüm hijyen kurallarına uygun şekilde zengin bir açık büfe kahvaltımız

Ücretsiz Servis

Üniversite kampüslerine ücretsiz servis imkanı

7/24 Güvenlik Hizmeti

Gündüz ve Gece müdürlerimizin kontrolünde öğrencilerimiz tüm sorunlarıyla 7/24 ilgilenip her gece yoklama alınarak siz değerli aileleri bilgilendirmekteyiz

Online Kayıt İmkanı
0
Erkek Öğrenci
0
Üniversite
0
Kampüs

Akay Öğrenci Yurtları – Sakarya Özel Yurtlar

Sakarya Yurt aramalarında sıkça karşınıza çıkan, Sakarya erkek yurtları ve Sakarya kız yurtları olan Akay Öğrenci Yurtlarından kısacak bahsedeceğiz sizlere.

Akay Erkek Öğrenci Yurdu şehrin en önemli sosyal ve kültürel mekanlarının merkezi Çark Caddesinde faaliyet göstermektedir. Akay, kendisine ilke olarak; demokrat, hümanist, duyarlı, aydın, entelektüel olmayı seçmiştir. Birlikte yönetim felsefemiz anlayışımızın temel ilkesidir. Bilimle aydınlık geleceğe ulaşılacağımıza inanıyoruz.

Yurdumuzun toplam kapasitesi 115 olup; bir, iki üç, dört ve altı kişilik odalarımızda öğrencilerimize otel konforunda hizmet vermekteyiz. Yurdumuzda günün yorgunluğu, stresini atabilcekleri playstation oyun konsolları, langırt ve spor odamız mevcuttur. Geniş menülü kantinimizle, kafeteryamızda 106¨ LCD televizyonda maç izleyen öğrencilerimiz atıştırmalıklarını da rahatlıkla temin edebiliyorlar.
Geniş lobimiz ve çoklu sosyal alanlarımızla eğlenceli bir sene geçirmelerini istiyoruz. Aydınlık, ferah, rahat ders çalışma salonumuzda öğrencilerimizin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılarken onların üniversite eğitimleri boyunca okullarının en başarılı öğrencileri olması için her türlü imkânla destekliyoruz. Etüt salonumuzun haricinde öğrencilerimiz odalarında da rahatlıkla ders çalışmaları için; bir, iki, üç kişilik odalarımızda tüm kişi sayıları kadar çalışma masası bulunduruyoruz.
Kurulduğu günden bugüne öğrencilere yurt fiyatları, yurt imkânları konusunda fayda sağlamaya çalışan İstanbul özel Öğrenci Yurtları, özel yurt aramalarında farkı ortaya çıkaracak özellikleriyle hizmet ediyor.

Öğrenci Yurdu Lokasyonlarımız:
Akay Erkek Öğrenci özel yurt olarak her noktaya hitap etmeye amaçlayan Sakarya Üniversitesinde okuyan öğrencilere her konuda destek oluyor.
Üniversite öğrencilerinin yoğun olduğu Sakarya şehrinde, üniversiteden sonra akla ilk gelen şey ise Sakarya Yurt olur. Sakarya’da öğrencilerin yoğunlukla bulunduğu bazı ilçeleri dışında Sakarya’un her yerin de öğrenci vardır. Dolayısıyla Akay Öğrenci Yurdu dediğimiz zaman, her yere yakın yurt olmasıdır.

Akay Erkek Öğrenci Yurt Fiyatları
Akay Erkek Öğrenci Yurt Fiyatları araştırması yapan öğrencilerin birçoğu hatta neredeyse tamamı üniversiteye yeni başlayan üniversiteliler oluyor. Siz değerli öğrencilere Sakarya yurt fiyatları konusunda elimizden geldiğince bilgi vermek istiyoruz. Akay Öğrenci Yurtları fiyatları araştırması yapan öğrencilerin sıkça karşısına çıkmaktadır. Yurt fiyatlarının şekillenmesinde yurtların imkanlarını, konumu ve diğer yurtlardan ayıran özellikleri göz önünde bulunur. Bir de ek olarak marka değerinden bahsedebiliriz. Akay Öğrenci Yurtlarından örnek vermek gerekirse 2006 yılından beri verdiği Premium hizmet ile marka kültürünü ve etiğini oluşturmuş bir kurum olarak hizmet ediyor. Yurt fiyatları planlanırken dikkat edilen önemli bir noktada şu ki; öğrenciler yurtta sadece konaklamayacak aynı zamanda bir yaşam alanı olacak şekilde planlanıyor. Yurt fiyatlarının fazla geldiği noktalarda sadece konaklama yeri olarak olmadığını, konaklamadan daha fazlası olduğunu da unutmamak gerekir. Ev ile öğrenci yurdu arasında kalan öğrencilere de naçizane hatırlatmalarımız da var. Mesela eve çıkmayı planlayan öğrencelerin, ilk eve çıkarken harcayacağı ilk kira, depozito, komisyon bedeli ve abonelikleri neredeyse yıllık kiranın dörtte biri olarak karşısına çıkar. Eşyaları söylemedik. Eşyalarla beraber yıllık kiranın yarısını dahi geçebilir. Evi tuttuktan, abonelikleri ve eşyaları da aldıktan sonra işler masraflar bitmez tabi. Aylık kira, faturalar, aidat ve ev masrafları bir hayli zorlayacaktır. Bu sebeple öğrencilerin büyük bir kısmı üniversite öğrenciliğinin ilk senesinde yurtta kalmayı tercih eder. Hem masrafların yurt fiyatlarından daha aza gelmesi hem de özellikle üşengeç öğrencilerin ev işleriyle uğraşmak istememesi. Ev işlerinden hiç bahsetmeyeceğiz bile. Bu yüzden Akay Erkek Öğrenci yurt fiyatlarını araştırırken bu noktaları da değerlendirmenizde de fayda var. Pek tabi Akay Erkek Öğrenci Yurtlarını detaylı incelemeniz ve verdiği imkanların pahasını gözden geçirmeniz de sizin avantajınıza olacaktır. Yurt fiyatları araştırması yaparken Akay Erkek Öğrenci iyice araştırmalısınız. Verdiği Kaliteli imkanlar sayesinde hem spor yapabiliyor, sosyal etkileşimde bulunabiliyor ve sosyal aktiviteler yapabiliyor hem de sosyal yurt olmanın avantajıyla sosyal bir öğrencilik döneminiz oluyor.

Sakarya Özel Yurtlar
O kadar konudan bahsetmişken özelyurtlardan da bahsetmeden geçemeyeceğiz. Sakarya da özel yurt olarak hizmet eden onlarca öğrenci yurdu var. Bunların arasında tabi ki özel yurt olan Akay Erkek Öğrenci Yurtlarının yeri çok ayrı. Sakarya da kız yurtları ve erkek yurtları olarak hizmet eden özel yurt olan Akay Özel Öğrenci Yurtlarının 1 erkek öğrenci yurdu, 2 kız öğrenci yurdu ve 1 apart binası var. Sakarya’nın her noktasından ulaşımı kolay ve yakın yurt olarak hizmet eden özel yurt olan Akay Erkek Öğrenci Yurdu sizin yurt aramalarında sıkça karşınıza çıkar. Özel yurtların imkanları, devlet yurtları, kyk yurtlarına göre daha fazla olur. Yurt fiyatları da bu doğrultuda daha fazla olabiliyor. Sakarya yurt fiyatları, özel yurt fiyatlarında artış gösteren bir ivmeye sahiptir. Detaylı araştırmalarda dikkat etmeniz gereken en önemli şey, özel yurt olan yurtların sunduğu hizmetler ve yurt fiyatlarını kapsadığı imkanlardır. Özel yurt olan Akay Erkek Öğrenci Yurtlarını incelerken özellikle hangi imkanlara sahip olduğunu, sunduğu hizmetleri sormanız sizin kararınızda olumlu etki edeceğini düşünüyoruz.

Akay Erkek Öğrenci Yurdu

Sakarya da öğrenci olmanın en güzel avantajlarından birisi de kolaylıkla yurt bulabilmenizdir. Sakarya erkek öğrencileri için, az miktarda özel yurt bulunduruyor. Erkek Öğrenci Yurtları olarak Sakarya da hizmet eden Akay Erkek Öğrenci Yurdunun 1 tane erkek öğrenci yurdu şubesi bulunmaktadır. Erkek yurtları olarak fazla zengin olmayan Sakarya da her yere ulaşımı kolay yakın yurt hizmeti veren Akay Erkek Öğrenci Yurdu özellikle incelenmesi gereken Özel Öğrenci Yurtlarıdır. Günün her saatinde her yerine güvenli ulaşımı garanti eden Akay Erkek Öğrenci Yurdunda Kaliteli imkanlarla karşılaşacaksınız.