Hakkımızda

Akay Kız Öğrenci Yurdu şehrin en önemli sosyal ve kültürel mekanlarının merkezi Çark Caddesinde faaliyet göstermektedir. Akay, kendisine ilke olarak; demokrat, hümanist, duyarlı, aydın, entelektüel olmayı seçmiştir. Birlikte yönetim felsefemiz anlayışımızın temel ilkesidir. Bilimle aydınlık geleceğe ulaşılacağımıza inanıyoruz.

Yurdumuzun toplam kapasitesi 56 olup; bir, iki üç, dört ve altı kişilik odalarımızda öğrencilerimize otel konforunda hizmet vermekteyiz. Yurdumuza özel kafeteryamızla günün yorgunluğunu, stresini atabilecekleri bir imkân sunduk. Geniş menülü kantinimizle, kafeteryamızda 106¨ LCD televizyonda maç izleyen öğrencilerimiz atıştırmalıklarını da rahatlıkla temin edebiliyorlar.

Teras kattaki yemekhanemizle sabah kahvaltıları ve akşam yemeklerini restoran havasında yaşamalarını sağlıyoruz. Geniş lobimiz ve çoklu sosyal alanlarımızla eğlenceli bir sene geçirmelerini istiyoruz. Aydınlık, ferah, rahat ders çalışma salonumuzda öğrencilerimizin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılarken onların üniversite eğitimleri boyunca okullarının en başarılı öğrencileri olması için her türlü imkanla destekliyoruz. Etüt salonumuzun haricinde öğrencilerimiz odalarında da rahatlıkla ders çalışmaları için; bir, iki, üç kişilik odalarımızda tüm kişi sayıları kadar çalışma masası bulunduruyoruz.

Comments are closed.

WhatsApp